Атака на міст у Керченській протоці 17 липня, ймовірно, одразу ж позначився на російській військовій логістиці на півдні України.
Про це вказують в Інституті вивчення війни (ISW) у своєму звіті.
На опублікованих 17 і 18 липня кадрах і знімках видно, що на трасі Е58 Маріуполь-Мелітополь-Херсон — основній логістичній лінії, що з'єднує росію з півднем України, — у різних точках між Маріуполем і Бердянськом, а також у Херсонській області утворилися великі затори та аварії.
Російська окупаційна влада заявила про зниження інтенсивності руху на контрольно-пропускних пунктах Крим — Херсонська область у районі Чонгара та Армянська після значних заторів у першій половині дня.
Російська окупаційна влада також оголосила про альтернативні маршрути та зупинки на них для туристів, які їдуть з окупованого Криму через окуповані Запорізьку та Донецьку області — тилові райони в зоні бойових дій — для повернення на росію.
Російська влада також оголосила про додаткові заходи щодо зменшення заторів, що утворилися, і вирішення логістичних проблем, включно з будівництвом тимчасового автомобільного мосту поруч із мостом через Керченську протоку, реконструкцією 60-кілометрової ділянки дороги між Кримом і Херсонською областю через Армянськ, а також зниженням рівня безпеки на контрольно-пропускних пунктах Керченського мосту.
18 липня російська влада знову відкрила один проліт Керченського мосту для одностороннього руху в бік росії, 15 вересня планують знову відкрити цей самий проліт для двосмугового руху, а в листопаді — весь міст.
18 липня прес-секретар кремля дмітрій пєсков заявив, що російський уряд продовжує розробляти заходи щодо посилення безпеки Керченського мосту, а російські мілблогери продовжили критикувати твердження про нездатність російських силових структур забезпечити належний захист мосту.
Також у цьому звіті американських аналітиків дається оцінка ситуації на Куп’янському напрямку.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.