середа, 15 червня 2022 р.

Виявлено зміни у складі рашистів, які воюють в Україні

Виявлено зміни у бойовому та чисельному складі російсько-окупаційних військ на території України.

Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ на вечір 15 червня.

Зокрема, угруповання окупаційних військ збільшено на одну батальйонну тактичну групу зі складу 138-ї окремої мотострілецької бригади Західного військового округу.

Крім того, на Бахмутському напрямку рашисти наростили угруповання батальйонною тактичною групою зі складу оперативного резерву, що була передислокована до Первомайська з району Куп’янська. В райони населених пунктів Комишуваха та Попасна, після відновлення боєздатності, введено окремі підрозділи 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу.

Також в Генштабі розповіли, що керівництво силових відомств російської федерації продовжує проводити заходи щодо залучення додаткового людського ресурсу до війни проти України шляхом збільшення виплат та запровадженням короткострокових контрактів з можливістю їх продовження.

Детальніше за посиланням: https://ostannipodii.com/a/202206/viyna-z-rosieyu-operativna-informaciya-na-vechir-15-chervnya-100025712/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

ISW: українські війська повільно, але регулярно просуваються на Запоріжжі

Російські війська, що займають оборону в західній частині Запорізької області, із середини серпня не можуть запобігти поступовому, але неухи...